×
×
مخزن پلی اتیلن آب آشامیدنی و آتش نشانی

مخزن پلی اتیلن آب آشامیدنی و آتش نشانی

مخازن آب پلی اتیلن قابلیت ساخت در محل و احجام و اشکال مختلف را دارا میباشد. این مخازن دارای کیفیت آب بسیار بلایی میباشند. مخزن پلی اتیلن با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز و بهترین مصالح طراحی و ساخته میشوند. مخزن آب شرب پلی اتیلن طراحی شده دارای ضخامت 10 و 15 میلیمتر میباشد ، ورق های پلی اتیلن با استفاده از دستگاه جوش پلی اتیلن و بعد برسکاری مخصوص تولید میگردد.

اسکرابر صنعتی و آزمایشگاهی برای تصفیه هوا

اسکرابر صنعتی و آزمایشگاهی برای تصفیه هوا

در برخی موارد هوای صنعتی دارای آلاینده هایی هست که به دلایل زیست محیطی باید از آن حذف شود. بسیاری از آلاینده های شیمیایی از نظر اقتصادی نیز بسیار مورد اهمیت میباشند و و میتوانند به عنوان منبع اصلی مواد خام به منظور تولید دیگر اقلام دیگر اقلام به کار آید. انحلال پذیری گاز در مایع یا سرعت واکنش ، نقش عمده در فرآیند تصفیه هوا با اسکرابر بر عهده دارد روش مناسب برای جذب نا خالصیهای شیمیایی گازی شستشوی هوا به وسیله مایعات است.

ساخت سینگ آزمایشگاهی زد اسید

ساخت سینگ آزمایشگاهی زد اسید

سینگ آزمایشگاهی در آزمایشگاه های صنعتی در زیر شیر آب جهت شستوشو مورد استفاده قرار میگیرد ، جنس این سینگ ها بنا به درخواست مشتری از پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشد در سایز های سفارشی.

چربی گیر های فاظلاب صنعتی

چربی گیر های فاظلاب صنعتی

جهت نصب چربی گیر اولین مرحله ، دانستن جنس بدنه چربی گیر فاظلاب میباشد چرا که چربی گیر پلی اتیلن تحمل بار خاک بدون سازه محافظ را دارد اما چربی گیر فایبرگلاس نیاز به سازه نگهبان دارد. چربی گیر پلی اتیلن به دلیل عدم برخورداری از سبد آشغالگیر میتواند زیر زمین نصب گردد ولی میبایست حتما دسترسی انسان ها به روی مخزن چربی گیر وجود داشته باشد. چربی گیر فایبرگلاس درون محفظه بسته ای مورد محافظت قرار میگیرد و با درپوش فلزی روی آن محافظت می شود.

انجام پوشش مخازن فلزی و بتونی

انجام پوشش مخازن فلزی و بتونی

پوشش دهی یا لاینینگ مخازن با پلیمر های موجود بستگی به عوامل محیطی و شیمیایی محل کار دارد . در این روش سطح مخازن بتونی و فلزی از خوردگی های شیمیایی ناشی از اسیدها و باز ها موتد اکسنده محافظت میشود در واقع با اجرای پوشش پلیمری داخل مخزن ، یک مخزن مجزا داخل و احتمال نفوذ ماده درون مخزن به لایه های فلزی و بتونی صفر می شود .

ساخت هود های آزمایشگاهی پلیمری

ساخت هود های آزمایشگاهی پلیمری

صنعت پلیمر ایران خدمات تخصصی خود را با اتکا به دانش و تجربه در زمینه طراحی و تولید هود های آزمایشگاهی و ملزومات پلاستیکی آزمایشگاه های فعال در زمینه های نفت و گاز ، پتروشیمی و پالایش ، شیمیایی و پلیمر ، آرایشی و بهداشتی ، داروسازی ، صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی ، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و آموزشی و سایر صنایع مرتبط تولیدی ارائه می کند.

تجهیزات اتوماتیک پوشش

تجهیزات اتوماتیک پوشش

صنعت پلیمر ایران بسته به نیاز شما خطوط آبکاری و پوشش را طراحی کرده و مطابق با توافق با مشتری تولید میکند که شامل : خطوط آبکاری آندایز ، خطوط آبکاری گالوانیزه (سرد و گرم ) ، خطوط آبکاری نیکل کرم ، خطوط آبکاری کرم سخت ، خطوط آبکاری گردون و ثابت برای فرایند های مختلف ، خطوط پوشش های خاص مهندس می باشد.

وانها و مخازن ابکاری

وانها و مخازن ابکاری

صنعت پلیمرایران مخازن آبکاری را با توجه به سفارش مشتری طراحی کرده و میسازد (وان های پلی اتیلن PE ، وان های پلی پروپلین PP ، مخارن و وان های آبکاری PVC)